تهران، میدان آزادی ، ابتدای اتوبان لشگری ، کارخانه نوآوری آزادی

  •  ۰۲۱-۲۲۰۴۱۶۶۳   info@digitalbama.ir 

درباره ما

بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک در فضای دیجیتال فعالیت چندانی نداشته اند‌. در دوران کرونا که کسب‌وکار‌های سنتی به اهمیت حفظ پویایی فعالیت در فضای آنلاین و فضای رسانه‌های دیجیتال پی برده اند؛به دنبال استحکام جایگاه خود در این رسانه‌ها هستند. این تغییر بزرگ نقطه ی عطفی برای درک اهمیت فضای دیجیتال به وجود آورده است.

اما همچنان بسیاری از کسب و کارهای سنتی در هر ابعادی، به دلایل مختلف از رسانه های دیجیتال به درستی استفاده نکرده اند که در نتیجه با رکود و ضرر قابل توجهی مواجه شده اند. 

دیجیتال باما یک تیم پیشرو، یادگیرنده، در ارائه راهکارهای نوین برای تسریع در دیجیتالی شدن کسب و کارهای بزرگ و کوچک است.

تیم دیجیتال مارکتینگ دیجیتال باما با بیش از یک دهه سابقه در حوزه کسب و کار های دیجیتال و ساخت و تولید نرم افزار با نگرشی متفاوت در زمینه دیجیتال شدن کسب و کارها بهترین راهکار ها را در زمینه هایی نظیر برندسازی، تحلیل رقبا، ایده پردازی، طراحی کمپین‌های دیجیتال، مدل های تبلیغاتی، سئو، بازاریابی شبکه های اجتماعی، طراحی اپلیکیشن، نرم افزار، طراحی سخت افزار تخصصی، پشتیبانی، شیوه تحویل کالا یا ارائه خدمات، را به طور کامل ارائه میدهد

  • هدف

    دیجیتال باما با نگرشی متفاوت در زمینه دیجیتال شدن کسب و کارها بهترین راهکار ها را در زمینه هایی نظیر برندسازی، تحلیل رقبا، ایده پردازی، طراحی کمپین‌های دیجیتال، مدل های تبلیغاتی، سئو، بازاریابی شبکه های اجتماعی، طراحی اپلیکیشن، نرم افزار، طراحی سخت افزار تخصصی، پشتیبانی، شیوه تحویل کالا یا ارائه خدمات، را به طور کامل ارائه دهد.

  • چشم انداز

    دیجیتال باما یک تیم پیشرو، یادگیرنده، در ارائه راهکارهای نوین برای تسریع در دیجیتالی شدن کسب و کارهای بزرگ و کوچک است. دیجیتال با ما در سند چشم انداز سال 1402 یکی از ۵ تیم برتر در حمایت و پشتیبانی منحصر به فرد در جهت رونق اقتصادی کسب و کار ها در فضای دیجیتال کشور خواهد شد.

  • ارزش های سازمانی

    تیم دیجیتال مارکتینگ دیجیتال باما با بیش از یک دهه سابقه در حوزه کسب و کار های دیجیتال و ساخت و تولید نرم افزار خود را متعهد به اهداف زیر میداند : در عرصه دیجیتالی شدن کسب و کار های کشور با قدرت و شتاب گام بردارد. به صاحبان مشاغل راهکار های لازم در قالب برنامه های مختلف را آموزش و ارائه دهد. اکثر نیاز های کسب و کار های مشتریان در حوزه دیجیتال برطرف سازد